У Тернополі на Галицькій назріває черговий будівельний конфлікт

11 Лис 2017 / 11:42 | Переглядів: 1150

Галицька, Старий-Новий генплан

Ймовірність виникнення чергової "гарячої" точки в нашому обласному центрі прознозує, проаналізувавши історію ущільнення ущільненої забудови на вулиці Галицькій, депутат Тернопільської міської ради Іван Сороколіт.

Іван Сороколіт на тему тему комунального підприємства "Тернопіль Інтеравіа".

За словами пана Івана, її впрлваджують у три етапи: "На першому з них - навколо старенької хатинки відводяться земельні ділянки з цільовими призначеннями "Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" та "Для будівництва індивідуальних гаражів".На другому
-проводятьзміни у Генеральному плані міста з "садибної" у "багатоквартирну" житлову забудову.

І на третьому - здійснюють підготовкудо заключної зміни цільового призначення земельної ділянки з "присадибної" на "багатоквартирну". Даний пункт ще не реалізовано".

Галицька, Старий генплан
Галицька новий генплан

Заїзд на вулицю Галицька з проспекту Злуки вже зараз неймовірно перевантажений. Побудова у проблемному місці багатоповерхівки створить реальний транспортний колапс.
Мешканці ближніх будинків (особливо вул.Галицька, 43, 45 і просп.Злуки, 8) категорично проти.

"На депутатах велика відповідальність, - наголошує Іван Сороколіт - Якщо без порозуміння з мешканцями буде прийняте рішення по зміні цільового призначення земельної ділянки під багатоповерхівку, то матимемо ще одну гарячу точку в місті".Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.