У Тернополі - чергова «розводка» від Сергія Надала стосовно торфових котелень

23 Жов 2017 / 19:26 | Переглядів: 1644

У Тернополі чергова «розводка» від Сергія Надала стосовно торфових котелень

У переддень пленарного засідання сесії Тернопільської міської ради винесли на її розгляд проект рішення НІПРОЩО. Сергій Надал пропонує прийняти рішення про заборону "торфових" котелень ЛИШЕ ЯКЩО Є ЯКІСЬ НЕГАТИВНІ ВИСНОВКИ АБО ЯКЩО ВОНИ ЩОСЬ ПОРУШУЮТЬ.
Але ж міська рада вважає, що будуючи ці котельні вона нічого не порушує і вона всі висновки має. То, що це за така заборона?
Маніпуляція!

Громадські слухання чітко висловили побажання відхилити цей проект. Відсутність дозволів (а вони можуть бути ой які різні) це лише одна з багатьох причин вимоги тернополян.

Наводжу фотокопії обох проектів: громадський і Сергія Надала.

У Тернополі чергова

У Тернополі чергова

Тепер найцікавіше.

Сьогодні відбулось засідання депутатської комісії, на котрому розглядались обидва проекти рішень (Сергія Надала і громадськості).

Кілька дивних "співпадінь" по цій сьогоднішній депутатській комісії:
1. Комісія, якщо мені не зраджує пам'ять, вперше за час мого 7-річного депутатства збиралась не в головному корпусі міської ради на вул.Листопадовій, а в корпусі управління ЖКГ.
2. Не змогли взяти участь в роботі комісії двоє з п'яти членів комісії (вірю, що це все ж випадковість...). Кворум був впритик (я, Галина Гевко і Петро Ландяк). Все ж, зважаючи на важливість питання, депутати могли обрати зручний для себе час і забезпечити повний кворум.
3. Під час розгляду питання по "торфових" котеленях у зал увійшов дуже цікавий чоловік, котрий почав дивним чином займатись провокаціями. Дуже дивним чином виступав проти Сергія Надала, одночасно відверто нахамивши Петру Ландяку. У результаті Петро Ландяк, не взявши участь у голослуванні і не заявивши позицію як саме він голосує, покинув засідання комісії і цим зірвав кворум.
4. Є суттєві підозри, що присутність агресивного чоловіка - це свідома провокація з боку Сергія Надала. На користь такої версії говорить те, що на абослютно не анононсованій комісії ЖКГ з'явилась телекамера від працівника міської ради. Зйомку проводивАнтон Марчевський, котрого я б попросив публічно пояснити увагу саме до цього засідання комісії.

Отож, завтра залежить все від позиції депутатів. Будь-які "процедурні" нюанси не можуть бути перешкодою волі громади. Якщо треба щось оприлюднити - оприлюднюйте відразу під час сесії. Якщо треба ще чергового розгляду якоїсь комісії - проводьте ту комісію під час самої сесії.

Іван СОРОКОЛІТ,

депутат Тернопільської міської ради.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.