Тернопільські журналісти закликали Сергія Надала припинити маніпулювати громадською думкою

18 Тра 2017 / 06:32 | Переглядів: 3625

Надал медіаманіпуляції

Тернопільські журналісти закликали міського голову Сергія Надала припинити маніпулювати громадською думкою та поширювати наклепницьку інформацію про опонентів у ЗМІ. Про це йдеться у відкритому зверненні журналістів до міського голови Тернополя та тернополян.

Звернення зумовлене тим, зазначають працівники ЗМІ, що останнім часом у місцевих ЗМІ регулярно з'являються публікації замовного характеру із неправдивою інформацією про опонентів мера, які виступають проти земельних чи інших оборудок.

“У нашому професійному середовищі ні для кого не секрет, що матеріали у кращих традиціях темників Януковича надходять від людей, які називають себе представниками міського голови і начебто відповідають за інформаційну політику міської ради”, - йдеться у зверненні.

При цьому замовні статті, йдеться у зверненні, формують у свідомих тернополян негативну думку про журналістів, оскільки люди розуміють, що ЗМІ поширюють відверту брехню.

Відтак журналісти закликали Надала припинити маніпуляції.

Під зверненням підписалися головні редактори, директори видань та кореспонденти, загалом - 26 тернопільських журналістів всеукраїнських та місцевих ЗМІ, зокрема УНІАН, “Дзеркало тижня”, “Експрес”, “Україна молода”, корпорації RIA, Українського радіо.

У зверненні вони закликали тернополян бути обачними у виборі джерел інформації, чітко розмежовувати замовні публікації і авторські матеріали.

“Примітивна інформаційні атаки спрямовані на те, щоб ввести в оману тернополян та відвернути увагу від важливих аспектів життєдіяльності міста. Шкодуємо, що деякі люди перетворили наш фах на аморальний бізнес, порушуючи усі стандарти журналістської етики і професійної честі, розмінюючи свою совість і повагу колег”, - йдеться у зверненні.

Також журналісти закликали Надала “переглянути свою підпільну інформаційну політику, спрямовану на паплюження доброго імені осіб, незгідних з його методами управління”. “Це не робить честі владі одного із найпатріотичніших міст України”, - підкреслюється наприкінці звернення.

За матеріалами ZIK,УНІАН

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.