Тернопільська міська рада відзначена у міжнародній номінації «Визнання року-2012»

07 Бер 2013 / 11:22 | Переглядів: 1402

диплом визнання міська рада

Міжнародна презентаційно-іміджева програма "Визнання року", організаторами та партнерами якої є Міністерство закордонних справ України, Асоціація міст України, Торгово-промислова палата та МГО "Міжнародний комітет захисту прав людини" за підсумками 2012 року відзначила у номінації "Визнання року-2012" Тернопільську міську раду.

У почесному дипломі відзначено, що Тернопільська міська рада нагороджується "за високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний, науковий та культурний розвиток України, розбудову позитивного іміджу держави та сприяння розвитку міжнародного співробітництва".

За словами міського голови Сергія Надала, нагорода є результатом злагодженої щоденної праці усіх працівників Тернопільської міської ради.

"Приємно, що наше місто отримало чергове визнання. Ми і надалі будемо роботи все для того, щоб наше місто розвивалось, здобувало відзначення у все нових сферах. Зараз в Україні йде жорстка конкуренція між містами. У боротьбі за збільшення числа туристів, прихід на місцевих ринок нових інвесторів, ми здобули чергове відзначення. Це — оцінка попередніх зусиль і стимул для майбутньої праці", - зазначив Сергій Надал.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.