Тернопільська громада готова допомогти у пошуку провокаторів

26 Кві 2014 / 09:26 | Переглядів: 1691

міська рада

Координаційна рада Громадських організацій, проаналізувавши події під Тернопільською міською радою 25 квітня 2014 року, зробила висновок, що громаду Тернополя втягнули у спровокований конфлікт.

Ми відмежовуємось від провокативних та неправомірних дій групи осіб, які чинили їх цього дня під стінами міської ради, хоч підтримуємо мирний протест і прагнення громадян до діалогу із міською владою.

Відтак очікуємо оперативного та швидкого реагування правоохоронців, а також неупередженого розслідування. Пропонуємо прокуратурі і міліції допомогу ініціативної групи громадського контролю у розслідуванні інциденту. До неї делегуємо представників "Ради бізнесу Тернопілля" Віталія Сороколіта і Євгена Горохівського, адвоката Володимира Малишевського ("Тернопільська Правозахисна група"), заступника коменданта "Самооборони Майдану Тернопільщини" Юрія Моргуна і журналістку Олену Беднарську (редактор сайту "Реально").

З повагою, Громадські організації:

"Самооборона Майдану Тернопільщини"

"Автомайдан Тернопіль"

"Майдан Тернопіль"

"Рада бізнесу Тернопілля"

"Тернопільська Правозахисна група"

"Громадський люстраційний комітет Тернополя".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.