Табачник пропонує створити в школах фонди для хабарів

29 Сер 2012 / 13:15 | Переглядів: 1622

Табачник

Неофіційні внески від батьків у школах можуть стати офіційними.

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максим Луцький на підсумковому її засіданні, присвяченому готовності шкіл до початку нового навчального року.

У Міністерстві освіти пропонують дозволити батьківським комітетам створювати добродійні фонди "для покращення матеріально-технічної бази шкіл".

"Міністр запропонував посилити роль шкільних батьківських комітетів як органів самоврядування і дозволити їм створювати добродійні фонди, щоб акумулювати спонсорські кошти. До цих фондів зможуть вносити гроші всі бажаючі - спонсори, підприємства, заводи, підприємці та приватні особи, що дозволить покращити матеріально-технічний стан шкіл і умови навчання дітей", - сказав Максим Луцький.

Голова Комітету наголосив, що неофіційні батьківські внески - "це нормальні речі, які всі розуміють, тому організовувати це треба шляхом внесення змін до чинного законодавства.

Водночас експерти застерігають, що легалізація внесків призведе до зростання поборів у школах.

Як писав Вголос, нещодавно Протоієрей Російської Православної Церкви Всеволод Чаплін порадив священнослужителям не соромитися брати дорогі подарунки, оскільки люди таким чином висловлюють їм свою любов.

Джерело: unian.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.