Святослав Півторак: «Після медичної реформи до поліклініки треба буде їхати за 100 км»

04 Вер 2017 / 12:30 | Переглядів: 2171

Святослав Півторак медицина

Медична реформа зараз в усіх на слуху, адже від неї залежить здоров'я кожного українця, але вона потребує серйозного доопрацювання. З ухваленого в першому читанні законопроекту необхідно виключити норми, які створюватимуть умови для масової платної медицини і призведуть до створення медичної "тендерної палати". Окрім того, Радикальна партія звертає увагу на те, що реформа не визначає вичерпного рівня безкоштовних послуг і не дає відповіді на питання - "скільки і за що пацієнт платитиме за лікування". Ми категорично проти намірів передати лікувальні заклади на баланси місцевих органів влади. Утримування їх за рахунок місцевих бюджетів призведе до фактичного їх закриття. Тисячі лікарів втратять роботу, а пацієнти добиратимуться до лікарень десятки кілометрів розбитими дорогами. Окремо партія наголошує на необхідності збереження відповідної державної підтримки профільним закладам охорони здоров'я: Інституту ім. О.О.Шалімова, дитячій лікарні "Охматдит", Інституту ім. М.М.Амосова та іншим. Для багатьох українців, ці профільні заклади є останньою надією на одужання і держава має її гарантувати.

Святослав ПІВТОРАК,

голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Тернопільській міській раді

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.