Свободівці зареєстрували законопроєкт про посилення уваги до використання державних символів у навчальних закладах

26 Лис 2013 / 15:14 | Переглядів: 2024

прапор України

Народні депутати України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Кайда, Олександр Сич, Леонтій Мартинюк, Андрій Міщенко та Ігор Янків зареєстрували законопроєкт "Про посилення уваги до використання державних символів у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах", який сприятиме формуванню національної свідомості та вихованню в дітей і молоді поваги до державних символів.

Ініцатива передбачає забезпечення розміщення державної символіки в усіх навчальних закладах, застосування її при проведенні урочистих заходів, державних і національних свят, а також проведення педагогами роз'яснення ідейної суті та правил використання символів.

За словами Олексія Кайди, державна символіка покликана формувати національну свідомість, громадянську гідність та патріотичні почуття. "Тому завдання справжнього українця - знати і поважати символи своєї держави", - сказав свободівець.

У законопроєкті також пропонується виконання учнями, вихованцями, педагогічними працівниками та іншими учасниками навчально-виховного процесу Державного Гімну України під час підняття Державного Прапора України щопонеділка на початку першого уроку. Як наголосив Олексій Кайда, Гімн - це наша історія і національний символ, який духовно об'єднує народ держави, оскільки виражає його ідеї, традиції та прагнення.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.