Сусіднє з Тернополем село хоче стати мікрорайоном Києва...

07 Вер 2017 / 21:13 | Переглядів: 3401

Біла Тернопільського району

У селі Біла Тернопільського району між пасажирами приміських автобусів точаться розмови - до якого села чи міста приєднають Білецьку сільську раду. Можливо до Тернополя - це зручно. А може до сільради села Байківці або Великий Глибочок, де квиток на автобус коштує 8 гривень. Документи про смерть, народження, одруження, розлучення - за усим це невдозі треба буде вирушати до Тернопільської міськради або сільради чужого села. Щоб отримати довідку - витратиш цілий день. Буде зручно добиратися школярам до школи, а діткам у садочок - місцезнаходження яких за дванадцять кілометрів від дому. У селі Біла, в самому центрі, на великій площі землі - багаторічна недобудова". Чи то мала бути школа, чи то сільрада, а можливо й дошкільний заклад? Жителі села вимушені возити свої чада до Тернополя. Хочеш, щоб твоя дитина пішла в дитячий садок чи школу міста, то потрібна тернопільска прописка у паспорті. Через відсутність такого штампу селяни оплачують дитячим закладам Тернополя грошима понад норму - чеки не кидають. У трагічний для нашої країни час - не варто ускладнювати мешканцям життя. Переміни у сьогоденні принесуть громаді зайвий клопіт, стрес та матеріальні витрати. Прикро, що людей, наділених владою в Україні, батьки не вчили шанувати свій народ.

Є такі пропозицій: приєднатись до міста Тернопіль, відстань - 4 кілометри, до села Великий Глибочок - 12 км, або наостанок до села Байківці - 11 кілометрів.

Якщо відстань не має значення для здорового глузду - ми, білецькі селяни, вибираємо місто Київ. Проводимо референдум, голосуємо "за"!

Оксана ФЕДУН.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.