Суд відмовив прокуратурі у скасуванні рішення сесії міськради щодо не виконання злочинних наказів центральної влади

13 Гру 2013 / 12:23 | Переглядів: 1408

суд

11 грудня під головуванням міського голови Сергія Надала відбулася позачергова сесія Тернопільської міської ради на якій депутати прийняли рішення відмовитись від виконання злочинних указів, наказів, постанов, розпоряджень та інших нормативних документів Президента України, Кабінету Міністрів України та їх структурних підрозділів на місцях, які порушують права людини та громадянські свободи.

Прокуратура міста Тернополя звернулася у Тернопільський окружний адміністративний суд з позовом про скасування даного рішення.

В контексті даної справи були заявлені клопотання про забезпечення зазначеного позову шляхом зупинення дії рішення сесії. Тернопільський окружний адміністративний відмовив у задоволені клопотання прокурора міста Тернополя. Відповідну ухвалу винесено 12 грудня 2013 року.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.