Спортивний майданчик у Тернополі на вулиці Київській. Перемога чи зрада?

26 Жов 2017 / 21:15 | Переглядів: 2015

Ігор Турський Влаштування мульти-спортивного майданчика "Олімпієць"

Черговий цирк з Громадським бюджетом, а саме, з проектом на вулиці Київській. У четвер 19 жовтня, проект отримує позитивне РІШЕННЯ, а вже в п'ятницю, 20 жовтня, на додатковому засіданні без попередження автора проекту відхиляється надуманими зауваженнями. Насправді, переконаний, що позиція частини членів номінаційного комітету змінилась під тиском міського голови!!! Дуже дивно, що цьому тиску піддалась частина депутатів.

Спортивний майданчик на вулиці Київській. Перемога чи зрада? 1

Але насправні ми маємо перемогу! Майданчику бути!!!!

Розуміючи, що відмова тернополянам у боротьбі за майданчик в рамках Громадського бюджету може вилізти боком і міському голові і членам номінаційного комітету, у відмовному висновку зазначають "номінаційному комітету звернутися до міського голови із проханням щодо виділення коштів для влаштування майданчика і включити його у титульний список на 2018 рік". Вважаю, що таким рішенням ті, хто відхилили громадський проект, взяли на себе повну відповідальність за спорудження майданчика у 2018-му році в рамках основного бюджету.
Не маючи віри ні міському голові, ні частині номінаційного комітету, на прохання людей написав депутатське звернення з вимогою включення спортивного майданчика на вулиці Київській в основний бюджет міста Тернополя на 2018 рік.

КОРОТКА ІСТОРІЯ ПИТАННЯ:

Спортивний майданчик на вулиці Київській. Перемога чи зрада?

1. 2012-2014рр. - люди аргументовано просять спортивний майданчик.

2. 2015 рік - Надал у виборчий період обіцяє спортивний майданчик.
3. 2016 рік - Надал навіть НЕ пропонує закласти кошти в бюджеті на спортивний майданчик. Турський пропонує і навіть наполягає запланувати цей майданчик, він попадає в титульний список але в кінцевому результатів пропозиція міським головою категорично відхиляться.
4. 2017 рік - Надал знову НЕ пропонує закласти кошти в бюджеті на спортивний майданчик. Пропозиції Турського відхиляються.
5. Мешканці мікрорайону (кілька вулиць і виборчих округів) разом з Турським розробляє і подає проект спортивного майданчику на Громадський бюджет.
6. Усіма можливими способами Надал не допускає проект спортивного майданчику до Громадського бюджету.

Спортивний майданчик на вулиці Київській. Перемога чи зрада? 3

7. Надал вагається чи знову блокувати майданчик у 2018-му році чи все ж запланувати його в бюджеті Турський пише депутатське звернення з підписами людей із вимогою включити спортивний майданчик в проект основного бюджету міста на 2018 рік.

Коли Надал все ж почує людей і виконає сврою ж власну обіцянку?


Ігор ТУРСЬКИЙ,

депутат Тернопільської міської ради

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.