Сьогодні відзначає День народження один з найрейтинговіших депутатів Тернопільської міської ради – Ігор Турський

18 Сер 2017 / 16:47 | Переглядів: 3048

Турський Ігор студійна

Обранець мешканців Сонячного масиву Тернополя завжди працював і надалі це робить винятково задля своїх виборців. Будучи упродовж попереднього скликання секретарем міської ради, Ігор Володимирович вніс вагомий внесок у розвиток демократії і місцевого самоврядування Тернополя, за його сприяння була добре налагоджена допомога бійцям АТО - як тим, що на фронті, так і тим, які повернулися з війни, ветеранам національно-визвольних змагань, соціально незахищеним прошаркам населення, сприяння пресі і книгодрукуванню та багато інших добрих і безкорисливих справ. як стверджуэ багатьох тернополян, Ігор Турський - добра, толерантна і порядна людина, яка допоможе кожному, хто до нього звернеться за сприянням. Але відомого політика, який разом з Іваном Сороколітом та Романом Навроцьким працює винятково на користь громади, а не місцевого очільника та не має спільних корисливих інтересів з наближеними до нього особами, за свою позицію було відсторонено спершу від керівного місця в міськраді, а тепер завдяки вже давно прогнившій політичній силі його разом із побратимами незаконно не допускають до сесійної діяльності. Слід віддати належне стійкості Ігоря Турського, який попри величезний тиск й надалі продовжує виконувати свої депутатські повноваження і навіть у свій День народження прийшов відстоювати інтереси своїх виборців до міськради. Хоч туди його разом з Іваном Сороколітом та Романом Навроцьким укотре, за традиційною бездіяльністю працівників місцевої поліції, у більшовицькому стилі не впустили звезені звідусіль "свободівці", Турський не опустив руки, й надалі залишається вірним слугою своїх виборців.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.