Штрафи, сплачені пасажирами за безквитковий проїзд, використовували не за призначенням

04 Вер 2014 / 17:34 | Переглядів: 1117

маршрутка

Тернопільська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері провела перевірку щодо додержання бюджетного законодавства в діяльності комунального підприємства "Тернопільелектротранс".

Під час перевірки встановлено, що працівники підприємства упродовж останніх трьох років використовували не за призначенням гроші, сплачені пасажирами за безквитковий проїзд у міському електротранспорті. Майже 20 тисяч гривень "Тернопільелектротранс" використало на власні потреби підприємства, а не перерахували у Державний бюджет України, як це передбачено законом.

З метою усунення порушень законодавства та попередження подальшого незаконного використання бюджетних коштів, спеціалізована прокуратура внесла подання на адресу керівництва підприємства, за результатом розгляду якого в дохід Державного бюджету України перераховано близько 20 тис. гривень.

Прес-служба прокуратури області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.