Сергій Надал вручив подяки організаторам змагань «Хокей на озері»


07 Лют 2013р. 08:02 | Рубрика: Влада | Переглядів: 324 | Коментарів: 0


Тема: Сергій Надал Тернопіль укрнет хокей

нагорода організаторів хокею на озері Сергій Надал Тернопіль

Перед засіданням виконавчого комітету 6 лютого міський голова Сергій Надал подякував організаторам змагань з хокею на озері "Ternopil Hockey Classic", які проходили в Тернополі 26-27 січня.

Подяки міського голови отримали члени ініціативної групи любителів хокею м. Тернополя: Таращук Мирослав Зіновійович, Комарчук Олег Степанович, Мамаєв Сергій Володимирович, Хвічія-Дуве Георгій Ревазович.

"Приємно, що є люди, які хочуть організовувати в Тернополі цікаві і корисні заходи - як для промоції міста, так і для самих тернополян. З такими людьми міська рада охоче співпрацює і надає всіляке сприяння. Тільки спільними зусиллями ми можемо робити життя в Тернополі ще цікавішим, привабити гостей з інших областей - показати, яке багате та унікальне наше місто. Щиро дякую ініціативній групі любителів хокею м. Тернополя за креативні ідеї та проявлену для її втілення активність. За відгуками тернополян ми побачили, що проведене на ставі видовище вдалося. Переконаний, що попереду в нас ще багато спільних справ та цікавих проектів", - зазначив міський голова Сергій Надал.

Під час зустрічі з міським головою ініціативна група вручила Сергію Надалу символічні подарунки - фото Тернопільського ставу в перспективі.


Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах Facebook та Twitter


Коментарі з соціальних мереж

На сайті "Тернопіль Вечірній - найсвіжіші новини Тернополя" вітаються коментарі та живі дискусії. Дозволяється конструктивна критика по темі. Коментарі, які містять нецензурну лексику, персональні образи, провокації, маніпуляції і тролінг, будуть видалені з сайту без попередження та жодних пояснень. Якщо ви зауважили коментарі, які не відповідають цим стандартам, будь-ласка, повідомте про це редакцію. Ми приймемо міри, щоб заблокувати порушника.

Ваш коментар

:

:

:

captcha

24 жовтня 2014 р.  

23 жовтня 2014 р.  

архів новин

Популярне