СБУ співпрацюватиме на виборах з громадськими організаціями

23 Жов 2014 / 10:11 | Переглядів: 1732

сбу служба безпеки України таблиця

Напередодні проведення позачергових виборів народних депутатів України в Управлінні СБУ в Тернопільській області відбулася зустріч з представниками місцевих громадських організацій "Опора", "Автомайдан", "Самооборона майдану", "Комітет виборців України".

Лейтмотивом зустрічі було налагодження ефективної взаємодії між спецслужбою і громадськістю краю в інтересах забезпечення безперешкодного проведення вільних, прозорих та демократичних виборів до Верховної Ради України.

Присутніх поінформовано, що Управлінням СБ України, у межах компетенції, вживаються відповідні організаційні та практичні заходи з метою попередження та мінімізації кількості правопорушень під час підготовки і проведення парламентських виборів. Чималу увагу приділено питанню протидії терористичним та екстремістським проявам під час виборчого процесу, які вирішуються у рамках роботи регіональної координаційної групи АТЦ.

Водночас, чимала надія правоохоронців на допомогу громадськості краю. Тому, Управління звернулося до активістів громадських організацій та, загалом, до небайдужих людей з проханням повідомляти про будь-які порушення виборчого законодавства на телефонну лінію довіри, яка працює цілодобово за телефоном (0352) 52 - 90 - 00.

Прес-група УСБУ в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.