Розпочинаються вибори до молодіжної міської ради

07 Лис 2012 / 12:13 | 1 коментар | Переглядів: 1564

Вибори

З 1 по 20 листопада в Тернополі проходитимуть вибори до молодіжної міської ради при Тернопільській міській раді.

Молодіжна міська рада при Тернопільській міській раді є консультативно-дорадчим органом Тернопільської міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії міської ради та її виконавчих органів і молоді міста Тернополя, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя суспільства в місті.

Молодіжна Міська рада складатиметься з депутатів віком 14-35 років, серед яких:

1.представники молодіжних громадських організацій (від одної активної громадської організації - 1 представник);

2.студентів, делегованих Студентськими радами вищого навчального закладу м. Тернополя (по 1 від кожного ВНЗ);

3.3 учні делеговані Міським учнівським парламентом "Наснага".

Формування персонального складу ради від молодіжних громадських організацій відбуватиметься на основі рейтингового оцінювання роботи організації за останній рік та визначення її активності на рівні міста, а саме за кількістю проведених проектів та акцій за останній рік. Кожна проведена акція повинна бути підтверджена згадкою про неї в ЗМІ.

Вимоги до молодіжної громадської організації, яка делегує представника у молодіжну міську раду:

діє у м. Тернополі і офіційно зареєстрована, як міська або обласна молодіжна громадська організація;

з дня реєстрації організації пройшло не менше одного року;

організація провела протягом останнього року не менше трьох публічних заходів з публікацією в ЗМІ.

Рейтинговий відбір громадських організацій проводить виборча комісія, до якої входять: міський голова, або його представник; начальник управління у справах сім'ї, молодіжної політики і спорту; молодіжний міський голова попереднього скликання; делегований депутат молодіжної ради попереднього скликання.

Депутата молодіжної ради від кожного вищого навчального закладу обирає орган студентського самоврядування на своєму засіданні з числа членів. Від вищого навчального закладу може бути делегований студент не старше 3 курсу.

Тернопільський Міський учнівський парламент "Наснага" делегує в депутати молодіжної міської ради трьох учнів, які є представниками органів учнівського самоврядування м. Тернополя. Від Учнівського парламенту може бути делегований учень не старше 10 класу.

Структурам, які відповідають вище переліченим вимогам та бажають делегувати представника до молодіжної міської ради необхідно до 20 листопада надіслати на електронну адресу dopomohater@gmail.com та оригінали документів за адресою Тернопільська міська рада, Черкашину Максиму, вул. Листопадова 5 к.16:

для громадських організацій - копія свідоцтва про державну реєстрацію, заповнена анкета (в Додатку), копія публікацій у ЗМІ про заходи за останній рік, витяг з протоколу про делегованого члена організації, резюме делегованого.

для вищих навчальних закладів - витяг з протоколу засідання органу студентського самоврядування, резюме делегованого.

для Міського учнівського парламенту "Наснага" - витяг з протоколу учнівського парламенту "Наснага", резюме делегованих.

Засідання виборчої комісії відбудеться 21 листопада, а 22 буде опублікований персональний склад міської молодіжної ради при Тернопільській міській раді.

Анкета для молодіжних громадських організацій

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.