Регіонали з комуністами не дозволили Чорткову бути містом обласного значення

20 Чер 2013 / 08:14 | 1 коментар | Переглядів: 2321

Кайда

19 червня 2013 року під час пленарного засідання сесії Верховної Ради народні депутати від Партії регіонів та Компартії не підтримали проект Постанови Верховної Ради України "Про віднесення міста Чортків Чортківського району Тернопільської області до категорії міст обласного значення".

"Проект погодили два профільних комітети Верховної Ради - з місцевого самоврядування та регламентний. На сьогоднішній день місто Чортків є другим за чисельністю в нашій області. Надання йому нового статусу сприяло б підвищенню інвестиційної привабливості та фінансової самостійності", - наголосив народний депутат свободівець Олексій Кайда.

Проти надання Чорткову статусу міста обласного значення виступила Партія регіонів. Регіонал Чечетов заявив, що їхня фракція вирішила не приймати рішення про надання статусу жодному населеному пункту, незалежно від того, де він знаходиться, оскільки це тягне і бюджетні видатки та у зв'язку з майбутньою адміністративною реформою. А нардеп Колесніченко взагалі не орієнтується у місцезнаходженні Чорткова, віднісши його до Івано-Франківської області. "Думаю, потрібно для добродія Колесніченка провести лікнеп з географії", - зазначив Олексій Кайда.

"Регіонали і комуністи не підтримали питання надання Чорткову статусу міста обласного значення. Тим самим вони показали своє ставлення до близько 30 тисяч людей, які там мешкають", - сказав Олексій Кайда.
За ухвалення рішення проголосувало 155 депутатів: від "Свободи" - 33, від "Батьківщини" - 68, від "Удару" - 32. З результатами поіменного голосування можна ознайомитись на сайті Верховної Ради України (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=1698).

Натомість фракція ВО "Свобода" не голосувала за розгляд питання за скороченою процедурою, оскільки це питання необхідно було обговорити під час засідання

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.