Редакція газети «Тернопіль вечірній» щиросердечно вітає міського голову Тернополя СЕРГІЯ НАДАЛА із ювілеєм!

01 Січ 2015 / 08:22 | Переглядів: 2481

Сергій Надал: «Вибори до усіх рад повинні відбутися 25 травня 2014 року»

Відтоді як Сергій Віталійович очолив місцеве самоврядування нашого міста уперше за доби Української Незалежності відбувається відроження і розвиток Тернополя. Завдяки нинішньому очільнику місцевого самоврядування здійснено великий обсяг робіт у житлово-комунальній сфері, яких не виконували понад чверть століття. За період керівництва містом Сергія Надала Тернопіль відновив минулу славу одного з культурно-мистецьких центрів України, наше місто поступово стає туристичною і спортивною меккою не лише в державі, а й на міжнародному рівні. За сприяння Сергія Віталійовича муніципальна команда ФК "Тернопіль" , укомплектована з місцевих гравців, за останні три роки здобула таких успіхів, до яких, свого часу підтримувана усією областю та сформована з легіонерів, інша тернопільська професійна команда йшла десятиліттями. Сергій Надал почав впроваджувати євроінтеграційні процеси ще задовго до Революції Гідності, під час якої саме він очолив в Тернополі народний супротив режиму Януковича. Нині міський голова не лише допомагає учасникам АТО, а й сприяє сім'ям тернополян, які захищають Україну. Усі його дії чисті й прозорі перед громадою. За це все і багато іншого Сергію Віталійовичу - низький уклін і щира вдячність!

Зичимо міському голові - патріоту України і рідної землі, меру-справжньому господарю, талановитому менеджеру місцевого самоврядування і демократичному очільнику нашої громади СЕРГІЮ ВІТАЛІЙОВИЧУ НАДАЛУ міцного здоров'я, великого людського щастя, любові і радості від рідних та близьких, розумних та надійних сподвижників у роботі, здійснення усіх благородних планів і зачинів та успішного продовження розвитку Тернополя. Нехай у році, що розпочав ходу, Вам, Сергію Віталійовичу, щастить завжди та в усьому! Нехай новонароджений Ісус та Матінка Божа оберігають Вас від бід та негараздів і благословляють на добрі справи на благо нашої громади!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.