Радикальна партія ініціює скликання позачергової сесії Тернопільської міськради, щоб засудити дії Саакашвілі

21 Вер 2017 / 10:08 | Переглядів: 1426

Святослав Півторак і Олег Ляшко

ДЕПУТАТ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VII СКЛИКАННЯ

ПІВТОРАК СВЯТОСЛАВ РОМАНОВИЧ

м. Тернопіль, вул. Листопадова,5 тел. 0679871801


" 14 _вересня__________2017 року № 026

Голові Тернопільської міської ради

Надалу С.В.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

У зв'язку із реальною небезпекою суверенітету та територіальної цілісності України через відсутність незалежної реакції органів влади на антиукраїнські дії Саакашвілі, його поплічників у стінах Парламенту та за його межами, ми фракція Радикальної партії Олега Ляшка в Тернопільській міській раді, ініціюємо позачергове скликання сесії Тернопільської міської ради.

Наша Держава, зазнаючи зовнішньої агресії з боку Росії та гібридної війни на міжнародній інформаційній та політичних аренах не може собі дозволити створення настільки ганебних прецендентів, які ставлять під сумнів усю систему державної влади.

Вчиненню незаконних дій позбавленим громадянства України М.Саакашвілі, членами його команди та народними депутатами України, які використовували свою недоторканість для силового перетину державного кордону, має бути надана вмотивована правова оцінка.

Ми стверджуємо, що політичні інтриги та особисті скандали не можуть ставити під загрозу існування державних інститутів в цілому, а конфлікт з позбавленням М.Саакашвілі громадянства, все очевидніше створює такі сумніви не тільки всередині країни, а і серед наших міжнародних партнерів.

Враховуючи вищевикладене, фракція Радикальної партії Олега Ляшка в Тернопільській міській раді пропонує:

1. Засудити, як дії команди "Руху нових сил" та Міхаїла Саакашвілі та його політичних поплічників, так і безвідповідальність і необґрунтовані дії влади і особисто Президента Порошенка, які призвели до дискредитації Держави та її інституцій.

2. Закликати всі демократичні сили місцевих рад ухвалити рішення про направлення звернення до органів центральної влади з вимогою дати належну правову та політичну оцінку вчиненим М. Саакашвілі та його прибічниками діям.

3. Закликати правоохоронні органи дати належну оцінку та здійснити відповідні процесуальні дії, передбачені чинним законодавством, щодо всіх учасників прориву державного кордону, як таких, що здійснили наругу над одним з Державних Символів.

З повагою, голова фракції

в Тернопільській міській раді C.Р. ПІВТОРАК

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.