Радикали перевірили аптеки Тернополя

15 Лип 2017 / 18:24 | Переглядів: 644

Півторак

Радикальна партія Олега Ляшка єдина політича ї сила, яка ініціювала для людей програму доступних ліків та контролює її виконання. Перевірено усі 44 аптечних заклади міста Тернополя, де здійснюється дана програма. На фото із завідувачем аптеки №78, висуванкою від Радикальної партії Олега Ляшка Ольгою Жерухою. В цій аптеці, з ліками все гаразд, адже де керують радикали, там завжди порядок!
Перші висновки:
У м. Тернополі ліки можна отримати у 44 аптечних закладах, назви і адреси яких можна знайти на сайті міської ради, сайті ТМКЗ "ЦПМСД" і у сімейних лікарів. На 2017р. на відшкодування лікарських засобів виділено 2 042 000 грн. Станом на 07.07.2017р. аптеками відпущено ліків на 662 174 грн., що складає 32,4% від загальної суми (на середину червня по державі цей показник складав 13,5%). Лікарями виписано 23935 рецептів, з який 17297 отоварено в аптеках. За 3 місяці 14785 тернополян отримали лікарські засоби в рамках ї програми "Доступні ліки".
Проблеми в реалізації програми: На фармацевтичному ринку відсутні деякі препарати, які беруть участь у програмі: - симвастатин відсутній повністю;
- відсутні торгівельні назви клопідогрелю, гліклазид, корведілолу, які відпускаються без доплати.
Подальший контороль залишаємо за собою!

Святослав ПІВТОРАК,

голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Тернопільській міській раді.

Теги →

Розповсюдити

"Тернопіль вечірній" є офіційною газетою Тернопільської міської ради. Всі права захищені.

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.