Прокуратурою вжито заходів щодо відшкодування шкоди, завданої порушенням природоохоронного законодавства

24 Гру 2013 / 10:11 | Переглядів: 1599

екологія

Прокуратурою області постійно вживаються заходи реагування у сфері захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень, у тому числі щодо стягнення до бюджету збитків, заподіяних навколишньому природному середовищу.

Зокрема, Тернопільським міжрайонним прокурором з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері до суду пред'явлено позов в інтересах держави про стягнення з суб'єкта господарювання шкоди, заподіяної несанкціонованим та наднормативним викидом забруднюючих речовин у повітря.
Позов прокурора задоволено рішенням суду, на виконання якого з підприємства-боржника сплачено майже двадцять тисяч гривень боргу.
Окрім того, за позовами прокурорів реально повернуто заподіяної довкіллю шкоди внаслідок викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на загальну суму понад 200 тисяч гривень.

Додатково:

Загалом, за позовами прокурорів у поточному році відшкодовано завдану державі шкоду у сфері охорони навколишнього природного середовища на загальну суму майже 1,5 мільйони гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.