Прокуратурою вжито заходів щодо відшкодування коштів до бюджету

25 Лис 2013 / 14:25 | Переглядів: 1743

суд

Прокуратурою області вживаються заходи реагування у сфері захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень, у тому числі щодо повернення коштів до Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Зокрема, на виконання рішень суду за позовом прокурора Тернопільського району в інтересах держави в особі Тернопільського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств до одного з фермерських господарств району, боржником повернуто 40 тисяч гривень заборгованості.

У поточному році за позовами прокурорів виконано рішень суду про повернення заборгованості до Тернопільського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств на суму понад 100 тисяч гривень.

Додатково:

Загалом, за прокурорськими позовами у поточному році до бюджету відшкодовано понад 4,5 мільйонів гривень.

Довідково:

Український державний фонд підтримки фермерських господарств виконує функції з реалізації державної політики щодо підтримки становлення і розвитку фермерських господарств та фінансується з державного бюджету.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.