Прокуратурою вжито заходів реагування щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати

16 Січ 2014 / 13:41 | Переглядів: 1573

Гроші

Органами прокуратури області постійно вживаються заходи реагування щодо своєчасності та повноти виплати працівникам винагороди за працю та поновленню порушених їхніх конституційних прав, у тому числі перевіряють стан здійснення державного контролю у сфері оплати праці.

Зокрема, прокурорськими перевірками встановлено непоодинокі факти неналежного проведення перевірок державними інспекторами праці, нездійснення контролю за усуненням порушень закону, відсутністю взаємодії з органами влади, державного контролю та правоохоронними органами.

На виявлені порушення прокурори відреагували документами прокурорського реагування.

За результатами проведеної у грудні минулого року перевірки, прокуратурою області начальнику Територіальної державної інспекції з питань праці у області внесено подання, яке розглянуто із вжиттям заходів, до відповідальності притягнуто 4 посадовців Інспекції. Всього, упродовж минулого року за документами прокурорського реагування вжито заходи дисциплінарного характеру до 16 працівників зазначеного органу.

Загалом, при здійсненні захисту конституційних прав громадян на своєчасне одержання заробітної плати органами прокурори області торік прийнято понад 100 постанов про проведення перевірок, розпочато 11 кримінальних проваджень, розглянуто із вжиттям заходів понад 100 подань, притягнуто до відповідальності 47 посадовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За документами прокурорського реагування упродовж минулого року працівникам виплачено майже 12 мільйонів гривень заборгованої зарплати.

Додатково:

Вже у поточному році прокурорами Бучацького і Тернопільського районів розпочато 2 кримінальні провадження за фактами використання прихованої робочої сили.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.