Прокуратурою Тернопільської області проводяться перевірки щодо законності та ефективності використання комунального майна громади області

10 Кві 2013 / 11:17 | Переглядів: 1358

прокуратура

Прокуратурою Тернопільської області проводяться перевірки щодо законності та ефективності використання комунального майна громади області

У прокуратуру області 9 квітня 2013 року надійшло звернення в.о.голови обласної ради Сергія Тарашевського з інформацією про виявлені комісією обласної ради порушення щодо неефективного використання чотирьох об'єктів комунальної власності територіальної громади області, розташовані в Тернопільській області та в м.Білгород-Дністровський Одеської області.

Інформацію про результати проведеної комісією перевірки оприлюднено 8 квітня 2013 року на своїй прес-конференції.

Натомість, ще 5 квітня 2013 року прокуратура області на своєму офіційному сайті повідомила, що першому заступнику голови обласної ради внесено подання з вимогою ініціювати перегляд постанови Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області про визнання недійсними установчих документів та припинення діяльності юридичної особи обласного комунального підприємства "База відпочинку "Надзбруччя", а також притягнення до відповідальності посадових осіб, з вини яких допущені зазначені порушення.

Саме завдяки узгодженим діям органів прокуратури Тернопільської та Одеської областей вжито заходів до скасування двох постанов Білгород-Дністровського міськрайонного суду, на підставі яких за двома підприємствами зареєстровано право власності на частину бази відпочинку "Надзбруччя".

Проте, слід зазначити, що попередньо Тернопільська обласна рада не повідомляла органи прокуратури з приводу порушень при використанні згаданого у зверненні майна.

Тому звинувачення окремих членів комісії обласної ради в бік прокуратури Тернопільської області, висловлених в низці засобів масової інформації, є необґрунтованими та свідчать про їх необізнаність та некомпетентність.

За результатами розгляду звернення в.о.голови обласної ради прокуратурою області буде проведена перевірка викладених у зверненні фактів.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.