Прокуратура звернулася до суду з позовом про передачу у власність громади нерухомості вартістю понад 300 тисяч гривень

19 Січ 2015 / 14:12 | Переглядів: 2062

суд

Прокуратура Збаразького району звернулася до суду з позовом про передачу нерухомого майна загальною вартістю понад 300 тис. грн. у комунальну власність.

Встановлено, що на території Лозівської сільської ради знаходиться житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, який реєстраційною службою Збаразького районного управління юстиції поставлено на облік як безхазяйне.

При цьому, сільська рада самостійно не зверталась до суду із заявою про визнання вищевказаного майна безхазяйним та передачу його у власність територіальної громади.

На підставі викладеного, прокуратура Збаразького району пред'явила до суду позов про передачу зазначеної нерухомості загальною вартістю понад 300 тис. грн. у комунальну власність.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.