Прокуратура захистила права пенсіонерів на отримання пенсії та працівників – на одержання зарплати

04 Лют 2014 / 15:01 | Переглядів: 1465

Гроші

Органами прокуратури області вжито заходів реагування щодо своєчасності та повноти виплати працівникам винагороди за працю та поновлення порушених їхніх конституційних прав, а також забезпечено право пенсіонерів на своєчасне отримання пенсії.

Зокрема, на особливому контролі прокуратури перебуває стан погашення заборгованості з єдиного соціального внеску, від повноти і своєчасності сплати якого залежить виплата пенсій.

Загалом, вже у поточному році завдяки вжитим прокурорами заходам забезпечено відшкодування більш як півмільйона гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Також прокуратура постійно контролює питання своєчасності погашення заборгованості із заробітної плати та додержання трудових прав громадян.

За втручання прокурорів працівникам упродовж січня поточного року виплачено заборговану їм заробітну плату на суму понад 1,5 мільйона гривень.

Додатково:

Загалом, за документами прокурорського реагування упродовж минулого року виплачено майже 12 мільйонів гривень заборгованої зарплати та сплачено до Пенсійного фонду України майже 5 мільйонів гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.