Прокуратура вживає заходів щодо погашення боргу із зарплати працівникам комунального підприємства

01 Чер 2014 / 11:33 | Переглядів: 1177

прокуратура

Тернопільська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері пред'явила до суду позов з вимогою стягнути з суб'єкта господарювання понад 1 млн. грн. на користь КП МШЕД за виконані ним роботиз ремонту шляхово-мостового господарства міста.

Прокурорською перевіркою встановлено, що окремі суб'єкти господарювання заборгували комунальному підприємству МШЕД за виконанні роботи та надані послуги по прибиранню вулиць міста Тернополя понад 2,4 млн. гривень.

Як наслідок, зазначене комунальне підприємство систематично затримує виплату заробітної плати працівникам, допускає заборгованість зі сплати Єдиного соціального внеску та податкових платежів до бюджетів.

Більше того, через відсутність вільних коштів та фактичне доведення КП МШЕД до банкрутства, підприємство не має змоги самостійно звернутись до суду та оплатити судові витрати.

З врахуванням наведеного, спеціалізована прокуратура пред'явила до суду позов про стягнення з одного з суб'єктів господарювання заборгованості за виконані КП МШЕД роботи на суму понад 1 млн. гривень.

На даний час позов прокуратури перебуває на розгляді господарського суду Тернопільської області.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.