Прокуратура вжила заходів щодо виплати заборгованості із зарплати соціально незахищеним працівникам підприємства

22 Лип 2014 / 08:09 | Переглядів: 1357

суд

Суд задоволив заяви Тернопільської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері щодо примусового стягнення понад 60 тисяч гривень боргу із заробітної плати соціально незахищеним працівникам КП "Тернопільавіаавтотранс".

Прокурорською перевіркою, проведеною за колективним зверненням пенсіонерів та інвалідів з числа працівників КП "Тернопільавіаавтотранс" встановлено факт невиплати працівникам заробітної плати упродовж декількох місяців, внаслідок чого виникла заборгованість на суму понад 60 тисяч гривень.

Тернопільська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері, звернулася до суду із заявами про видачу судових наказів з примусового стягнення з підприємства заборгованості по виплаті заробітної плати на користь працівників підприємства.
Рішенням Тернопільського міськрайонного суду заяви прокуратури задоволено.

На даний час хід примусового виконання виконавчих документів про повернення людям зароблених коштів перебуває на контролі в спеціалізованій прокуратурі.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.