Прокуратура вимагає відшкодувати спричинену шкоду природно-заповідному фонду

25 Чер 2014 / 09:09 | Переглядів: 1178

прокуратура

За принципової позиції Тернопільського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері притягнуто до відповідальності винну особу у незаконному вилові риби, занесеної до Червоної книги України, та пред'явлено позов з вимогою відшкодувати шкоду, спричинену природно-заповідному фонду.

Зокрема, прокурорською перевіркою встановлено, що житель Заліщицького району здійснював незаконний вилов риби у межах регіонального ландшафтного парку "Дністровський каньйон" із застосуванням забороненого саморобного колючого знаряддя лову - остів.

У результаті місцевий браконьєр виловив 24, 6 кг риби, занесеної до Червоної книги України, чим спричинив природно-заповідному фонду шкоду у сумі майже 60 000 гривень.

За даним фактом Тернопільський міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері розпочав кримінальне провадження, за наслідками розгляду якого суд засудив винну особу до сплати штрафу та конфіскував знаряддя та засоби незаконного промислу.

Окрім того, прокуратура пред'явила до суду позов про стягнення з винної особи шкоди, спричиненої природно-заповідному фонду.
Позов перебуває на розгляді Заліщицького районного суду.

Прес-служба прокуратури Тернопільської област

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.