Прокуратура вимагає усунути порушення щодо використання землі навчального закладу

10 Жов 2014 / 12:47 | Переглядів: 1771

земля поле

Прокуратура Гусятинського району виявила порушення при збереженні та використанні майна, у тому числі земельних ділянок, Гримайлівської обласної комунальної санаторної школи-інтернату для дітей із захворюваннями органів травлення.

Перевіркою встановлено, що земельна ділянка, надана навчальному закладу для ведення підсобного селянського господарства, не використовується за призначенням - для забезпечення учнів інтернату основними продуктами харчування власного виробництва та проведення уроків з трудового навчання і профорієнтації вихованців.

Натомість, між школою-інтернатом та підприємцем, на початку цього року укладено договір, відповідно до умов якого на 26,5 гектарах шкільної земельної ділянки, підприємець вирощує сільськогосподарські культури для продажу. Орендна плата за цю землю значно занижена. Також перевірка встановила, що підприємець не виконує взятих на себе зобов'язань і боргує школі- інтернату майже 20 тисяч гривень.

Прокурор району вніс подання директору навчального закладу з вимогою усунути порушення щодо використання землі та проконтролювати погашення підприємцем заборгованості за договором.

Прес-служба прокуратури області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.