Прокуратура вимагає сплатити до місцевого бюджету понад 100 тисяч гривень за користування землею

15 Тра 2014 / 15:02 | Переглядів: 1549

земля поле

Прокуратура області звернулася до суду з позовом в інтересах територіальної громади про стягнення з суб'єкта господарювання 110 тисяч гривень втрат сільськогосподарського виробництва.

Прокурорською перевіркою встановлено, що на Теребовлянщині депутати Золотниківської сільської ради на сесії прийняли рішення про передачу місцевому підприємству в оренду землю площею 7 га для промислової розробки покладів вапняку за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

Одночасно цим же рішенням суб'єкта господарювання зобов'язано відшкодувати до місцевого бюджету 110 тис. грн. втрат сільськогосподарського виробництва, спричинених вилученням зазначеної земельної ділянки з сільськогосподарського обороту.

Проте, як виявилося, підприємство використовує землю, а втрати за її користування не сплатило у передбачений законодавством 2-місячний термін.

Враховуючи викладене, прокуратура області пред'явила до суду позов з вимогою стягнути з господарюючого суб'єкта до бюджету 110 тис. грн. втрат сільськогосподарського виробництва.

Позов прокуратури перебуває на розгляді господарського суду Тернопільської області.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.