Прокуратура вимагає притягнути до відповідальності посадовців освіти та СЕС за допущену антисанітарію у сільських дитсадках

17 Гру 2013 / 07:19 | 2 коментарі | Переглядів: 1809

дитячий садочок

Органами прокуратури області першочергова увага приділяється дотриманню прав і свобод дітей, у тому числі на охорону їхнього здоров'я, створення безпечних умов для життя, здорового розвитку та раціонального харчування.

Під час перевірки, проведеної прокуратурою Козівського району у місцевих дошкільних навчальних закладах, у двох дитячих садочках виявлено низку порушень вимог санітарного законодавства.

Прокурори встановили, що у дитсадках відсутні супровідні документи на продукти харчування, призначені для споживання дітьми, що унеможливлювало перевірку їх якості та зберігання у межах термінів придатності. Також у холодильнику одного із закладів разом із продуктами для дітей зберігалися алкогольні напої.

Окрім того, виявлено порушення щодо норм дитячого харчування.

За наслідками перевірки прокуратурою Козівського району начальнику Головного управління Держасанепідемслужби у області та начальнику відділу освіти Козівської РДА внесено подання з вимогою усунути допущені порушення та притягнути до відповідальності винних посадових осіб.

Додатково:

З метою поновлення прав неповнолітніх у сфері освіти, органами прокуратури у поточному році внесено 72 документи прокурорського реагування, за результатами розгляду яких поновлено права майже 300 дітей, до відповідальності притягнуто понад 40 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.