Прокуратура вимагає повернути громаді та державі землю вартістю майже 500 тисяч гривень

17 Чер 2014 / 16:05 | Переглядів: 1091

земля поле

Прокуратура Підгаєцького району скерувала до суду позов з вимогою скасувати незаконне рішення місцевого органу виконавчої влади, яким незаконно передано суб'єкту господарювання в оренду земельну ділянку, розірвати з орендарем договір та повернути землю у власність держави та територіальної громади.

Прокурорською перевіркою встановлено, що районна державна адміністрація, передаючи в оренду фермерському господарству земельну ділянку площею майже 30 га, вийшла за межі своїх повноважень, оскільки третина цієї землі являється власністю територіальної громади одного із сіл району і відповідно її розпорядником є сільська рада.
Окрім того місцевий орган виконавчої влади передав зазначену земельну ділянку у користування за відсутності акту прийому-передачі, що є грубим порушенням вимог земельного законодавства.
З врахуванням наведеного, прокурор Підгаєцького району звернувся до суду з позовом про визнання незаконним і скасування розпорядження голови РДА, визнання договору оренди недійсним та повернення у власність сільської ради та Головного управління Держземагенства у області вказаної землі, вартість якої становить майже 500 тисяч гривень.
Позов прокурора перебуває на розгляді господарського суду Тернопільської області.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.