Прокуратура відреагувала на порушення трудових прав працівників

26 Сер 2014 / 07:19 | Переглядів: 819

прокуратура

Прокуратура Бережанського району розпочала кримінальне провадження стосовно керівника одного з місцевих підприємств за фактом порушення вимог законодавства про працю.

Прокурорською перевіркою встановлено, що упродовж 2013-2014 років місцеве підприємство використовувало працю 18 найманих працівників без укладення з ними трудових договорів як того вимагає законодавство України про працю.

Роботодавець, виплачуючи працівникам зарплату у "конвертах", не сплачував необхідних відрахувань до бюджету та відповідних фондів, які є гарантією отримання працівниками державного пенсійного забезпечення за віком.

За даним фактом прокуратура району внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч.1 ст.172 КК України (грубе порушення законодавства про працю).

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.