Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом заподіяння шкоди у межах території заказника загальнодержавного значення «Касперівський»

18 Лип 2014 / 10:45 | Переглядів: 688

прокуратура

Тернопільською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері постійно вживаються заходи, спрямовані на виявлення та припинення порушень законодавства на об'єктах природно-заповідного фонду.

Зокрема, за наслідками проведених перевірок на об'єктах природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, прокуратура виявила порушення на території Касперівської сільської ради Заліщицького району.

Встановлено, що приватний підприємець внаслідок самовільного влаштування огорожі та проведення земляних робіт на території Касперівської сільської ради Заліщицького району пошкодив природні комплекси у межах ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Касперівський".
Окрім того, суб'єкт господарювання без отримання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, здійснив незаконну порубку 20 дерев.

Такими протиправними діями підприємець спричинив державним інтересам шкоду на загальну суму майже 70 тисяч гривень.

За результатами перевірки Тернопільська міжрайонна прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері розпочала кримінальне провадження за ст.246(незаконна порубка лісу) та ч.1 ст.252 (умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об'єктів природно-заповідного фонду) КК України.
Прокуратура надалі займатиме принципову позицію та вживатиме заходів, спрямованих на виявлення та припинення правопорушень у природоохоронній сфері.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.