Працівники філій державного підприємства «Тернопільський облавтодор» отримали 1,5 млн. грн. боргу із зарплати

22 Жов 2014 / 09:05 | Переглядів: 735

гроші1

Тернопільська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом невиплати заробітної плати працівникам апарату та філій ДП "Тернопільський облавтодор".

Відповідно до звітних даних, на початок жовтня поточного року підприємство заборгувало найманим працівникам близько 5,5 млн. гривень.

Водночас, під час досудового розслідування встановлено, що керівництво підприємства не вжило вичерпних заходів щодо погашення заборгованості.

На даний час, за активної позиції прокуратури, борг із зарплати перед працівниками зменшився на 1,5 млн. гривень.

В процесі розслідування буде надано правову оцінку діям (бездіяльності) посадових осіб підприємства, що призвело до порушення конституційного права громадян на своєчасне одержання винагороди за працю та соціальної напруги в колективі підприємства.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.