Поліція: «Заберіть назад нашу землю!»

30 Жов 2019 / 16:11 | Переглядів: 9050

zemm

Неймовірно, але після нашої публікації працівники поліції відмовилися від "ласого" шматка землі з видом на Тернопільський став!

У минулому випуску газети "Тернопіль Вечірній" ми розповідали, що на засіданні сесії Тернопільської міської ради 13 червня цього року 22 депутати і міський голова Сергій Надал проголосували "за" затвердження проекту "землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул. Новий Світ громадянам Вишовський С.М. та іншим". Йшлося про п'ять ділянок, площею 0,10 га кожна, в елітному, скажімо так, "золотому" районі міста - неподалік озера.

Усі ділянки знаходилися поруч. А отримали їх не пересічні тернополяни, а діючі працівники поліції. Під час підготовки матеріалу ми спілкувалися з начальником Головного Управління поліції в Тернопільській області Олександром Богомолом, адже йшлося не про одну-дві ділянки, а п'ять (!), причому оформлених в одне рішення сесії. У телефонній розмові Олександр Богомол повідомив, що йому про таке рішення відомо. Та він його, м'яко кажучи, не схвалює.

Відмовилися усі п'ятеро

Публікація викликала значний резонанс. Найбільше в коментарях до тексту, який ми згодом опублікували на сайті "Тернополя Вечірнього", обурило, чому АТОвцям землю виділяли за містом, а цим працівникам поліції - з видом на став.

Та днями нам стало відомо, що поліцейські вирішили відмовитися від землі. Щоб перевірити це, ми звернулися до управління через інформаційний запит і отримали підтвердження та п'ять копій заяв. В документах йдеться про те, що п'ятеро поліцейських просять міську раду Тернополя скасувати рішення про надання їм землі.

В управлінні нам прокоментували, що їхні підлеглі зрозуміли, що потрапили у "схему", яка могла б погано закінчитися, тому вирішили відмовитися від ділянок.
На нашій пам'яті це перший випадок, коли працівники правоохоронної структури після публікації в медіа відмовляються від уже отриманої землі. Тому ми також звернулися у міську раду, аби там пояснили, як відбуватиметься процедура повернення.

На жаль, прес-секретар мерії Мар'яна Зварич не змогла надати коментар, попросила надіслати свої запитання у формі запиту. На момент виходу публікації запит ми підготуємо запити та оприлюднимо відповідь, як тільки її отримаємо, на сайті "Тернополя Вечірнього".

До слова, попри те, що усі заяви правоохоронців чітко завірені та точно не фальшиві, ми ще будемо стежити за долею ділянки, яку вони отримували. Адже землю депутати уже передали у приватну власність, а тому повернути її назад у власність громади буде складно, та моживо! Це залежить від волі депутатів та наполегливості самих правоохоронців.

То ж чи пустуватиме ділянка, чи міська рада уже знайшла їй пристосування? Про це ми обов'язково повідомимо читачів у наступних випусках газети "Тернопіль Вечірній".

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.