Олексій Кайда вимагає від Віталія Захарченка провести переатестацію керівника та працівників міліції Тернополя

23 Вер 2013 / 09:02 | Переглядів: 2012

Кайда

20 вересня 2013 року народний депутат України від ВО "Свобода" Олексій Кайда направив депутатське звернення Міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченку щодо проведення позачергової переатестації начальника та працівників Тернопільського міського відділу внутрішніх справ у зв'язку з неефективною діяльністю та неналежним реагуванням на правопорушення.

"Тільки протягом восьми місяців цього року органами прокуратури області скасовано 185 постанов слідчих міського відділу внутрішніх справ про закриття кримінальних проваджень. З цього можна зробити висновок про неефективну діяльність, низький рівень кваліфікації та безвідповідальність працівників міліції Тернополя", - зазначив свободівець-народний депутат.

Олексій Кайда звернувся до Віталія Захарченка з вимогою провести позачергову переатестацію начальника та працівників Тернопільського міського відділу внутрішніх справ за участі працівників апарату МВС України.

"Вважаю, що переатестація повинна проходити публічно, з залученням громадськості, представників засобів масової інформації. Потрібно оцінити рівень службової та професійної підготовки начальника та кожного працівника міської міліції, звернути увагу на моральний бік, здатність працювати з людьми. Думаю, після атестації по певних посадових особах будуть зроблені відповідні висновки щодо відповідності займаній посаді", - наголосив народний депутат.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.