Олексій Кайда провів прийом громадян у Тернополі

02 Сер 2013 / 16:04 | Переглядів: 1708

Кайда прийом громадян

2 серпня 2013 року народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Кайда провів особистий прийом громадян у Тернополі.

Зустріч тривала впродовж кількох годин. На прийом до народного депутата прийшли більше 40 мешканців Тернополя та різних районів області, які звернулися з проханням посприяти у вирішенні наболілих проблем.

Під час прийому люди скаржилися на бездіяльність прокуратури та правоохоронних органів. Йшлося також про допомогу з працевлаштуванням, надання матеріальної допомоги. Багато людей звернулися щодо порушення їхніх соціальних прав, а саме - проблем з нарахуванням пенсій. Зокрема за скаргою Пенсійного фонду Львівський апеляційний суд скасував низку рішень Тернопільського міськрайонного суду про нарахування пенсій громадянам. Через це люди тепер отримують пенсію на кілька сотень гривень меншу. "Зазначені рішення ухвалювалися з порушенням вимог чинного законодавства. Людей навіть не було повідомлено про наявність апеляційної скарги та засідання суду", - зазначив Олексій Кайда. Народний депутат наголосив, що скерує по цьому питанні депутатські звернення до Генерального прокурора України, у Вищу раду юстиції України та Пенсійний фонд України.

Також на прийом до Олексія Кайди заступник керівника Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політв'язнів і репресованих Ігор Олещук прийшов зі своїми пропозиціями щодо внесення змін до законодавства про реабілітацію жертв політрепресій.

За результатами прийому народний депутат-свободівець скерує низку депутатських звернень та запитів до профільних інстанцій щодо вирішення питань, із якими звернулися мешканці міста та області.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.