Олексій Кайда: Одним із кроків для посилення військових позицій України повинно стати відновлення військової частини у Тернополі

08 Лип 2014 / 07:25 | Переглядів: 1607

Кайда трибуна парламент

На базі колишньої 11-ї окремої гвардійської артилерійської Київської Тернопільської орденів Червоного Прапора і Богдана Хмельницького бригади перспективним складом Збройних Сил України передбачено дислокацію військової частини у місті Тернополі. Про це йдеться у відповіді Міністерства оборони України на повторне депутатське звернення народного депутата України від ВО "Свобода" Олексія Кайди щодо надання інформації про результати розгляду питання розташування військової частини в місті Тернополі.

За повідомленням Міноборони, реалізація зазначеного питання буде здійснюватися після затвердження програмних документів щодо розвитку Збройних Сил України та виділення необхідних обсягів фінансових ресурсів.

"На жаль, за період президентства Януковича так зване "масштабне реформування" Збройних Сил України не оминуло і нашу тернопільську бригаду, оскільки вона була своєрідним центром патріотичного виховання та однією з кращих боєздатних частин з більш як 70-річним досвідом. Для посилення військових позицій України зараз необхідно у найкоротші терміни відновлювати те, що знищувалось і розграбовувалось роками. Тому я направив вже декілька звернень Прем'єр-міністрові та Міністрові оборони з вимогою розглянути питання відновлення діяльності військової частини в Тернополі, оскільки вона мала на своїй території прекрасну навчально-матеріальну базу, а в шести кілометрах від міста - свій навчальний центр", - повідомив парламентар.

Як наголосив Олексій Кайда, нарешті справа зрушилась з мертвої точки. "Впевнений, що робота буде немарною і спільно з громадою вдасться відновити нашу військову частину - гордість Тернопільщини", - підкреслив свободівець.

Нагадаємо, 28 березня 2014 року народний депутат України Олексій Кайда скерував депутатський запит Прем'єр-міністрові України та в. о. Міністра оборони України щодо використання майнового комплексу колишньої 11-ї окремої гвардійської артилерійської Київської Тернопільської орденів Червоного Прапора і Богдана Хмельницького бригади для відновлення військової частини у місті Тернополі.

Прес-служба народного депутата України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.