Олексій Кайда надіслав звернення в прокуратуру щодо проведення перевірки обставин смерті Марії Деркач

23 Січ 2013 / 13:58 | 1 коментар | Переглядів: 1959

Кайда

Народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Кайда надіслав депутатське звернення прокурору Тернопільської області Геннадію Мовчану щодо проведення перевірки професійності лікування працівниками Тернопільської комунальної міської лікарні №2 молодої дівчини Марії Деркач, яка померла 11 січня 2013 року.

"До мене звернувся Андрій Деркач з проханням допомогти притягнути до відповідальності лікарів, винних, на його думку, у смерті його сестри, 26-річної Марії Деркач, - зазначив народний депутат Олексій Кайда. - Я у свою чергу направив депутатське звернення до відповідних органів, щоб вони здійснили перевірку наведених фактів. Зі слів рідного брата Марії Деркач, до смерті його сестри призвела халатність лікарів. Він зазначає, що медики транспортували хвору дівчину у необладнаному автомобілі у інший медичний заклад, її супроводжували лише медбрат та санітарка, а не було лікуючого лікаря, який знав діагноз та специфіку лікування. Крім того, дівчину повезли з практично порожнім кисневим балоном, а коли вона задихалася, її залишили у коридорі одну".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.