Надал у «кращих» традиціях епохи Азарова звільнив з роботи свого опонента

13 Чер 2017 / 16:42 | Переглядів: 4442

Надал- гандурас

Колишній податківець, а наразі очільник міськради Тернополя Сергій Надал у кращих традиціях епохи Азарова, за якої він зробив надстрімку кар'єру, в її стилі - істерично усунув від керівництва одного з комунальних підприємств свого колишнього однопартійця та опонента Івана Сороколіта. А підґрунтя для цього створив чужими руками - начальника відділу транспорту Ігоря Мединського. Зробив це, як і свого часу творив його наставник, що нині перебуває в Росії, - тупо, нахабно і зухвало та з підтасованими аргументами. До речі, уже не вперше, а так само, як і в нещодавній бесіді з протестувальниками проти найкричущіших випадків ущільненої забудови Тернополя - мовляв, усе "по закону…".

Як повідомив Іван Сороколіт, Сергій Надал влаштовав ціле "шоу" з його звільненням з посади директора КП "Тернопіль Інтеравіа": "У суботу ("випадково" саме у вихідний день) Ігор Мединський завчасно запрошує мене на "звичайну робочу нараду" у понеділок на 11:00 на тему відеоспостереження...

А там мене зустрічає ціла делегація (з відеокамерою!), котра зачитує розпорядження про звільнення у зв'язку... не дуже запам'ятав... але щось дуже погане :)

Я ж хоч трохи і розгубився, але повідомив представникам "делегації", що у зв'язку з тим, що власником комунальних підприємств є громада, а не міський голова і у зв'язку з впертим пошуком міського голови шляхів впливу та тиску на мене як депутата, - побажав їм хорошого дня та повідомив, що буду чинити так, як вважаю за потрібне і, швидше за все, зустрінемось в судах.

Чиню я так не через те, що тримаюсь за посаду, а тому, що це маніпуляція".

Уся процедура зі звільненням Івана Сороколіта із займаної посади, а також збирання підписів за відкликання неугідних Надалові трьох депутатів представниками політсили (яку рано чи пізно, згадайте мої слова, він покине як використану та непотрібну), а також повністю залежними від нього будівельними підприємствами - яскраве підтвердження тому, що нинішній міський голова не збирається, ані дотримуватися законодавчих демократичних норм, ані дослухатися до голосу громади, ані піти бодай на мізерний компромізм.

Галина ЖУРАВНА.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.