На виборчих дільницях встановлять 34 тис. відеокамер - Азаров

03 Лип 2012 / 12:53 | Переглядів: 1310

Азаров

Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що на всіх 34 тисячах виборчих дільниць під час майбутніх парламентських виборів будуть встановлені веб-камери для моніторингу ходу голосування.

Про це Глава українського Уряду сказав під час зустрічі з Віце-президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ, депутатом австрійського парламенту Вольфгангом Гроссруком.

"Чи це не показник відкритості і відповідь тим, хто заздалегідь говорить про можливі фальсифікації під час виборів?" - наголосив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр підкреслив, що Віце-президенту ОБСЄ він першому повідомляє про прийняте рішення встановити веб-камери для моніторингу ходу голосування, попередження порушень та оперативного реагування на них. За словами Глави Уряду, за парламентськими виборами в Україні можна буде спостерігати через веб-портал з будь-якого куточка світу.

Окрім цього, прем'єр-міністр запросив представників Організації з безпеки і співпраці в Європі бути спостерігачами під час парламентських виборів в Україні.

"Приїжджайте в Україну, я вас запрошую бути спостерігачами під час виборів", - сказав він.

У свою чергу Віце-президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Вольфганг Гроссрук повідомив, що він планує приїхати в Україну як заступник керівника Місії іноземних спостерігачів ОБСЄ

"Демократія - це живий процес, в удосконаленні якого зацікавлені всі, в тому числі і європейські демократії", - зауважив австрійський парламентарій.

Він підкреслив, що, якщо порівнювати Україну з іншими пострадянськими країнами в питаннях демократії та свободи слова, то наша країна "знаходиться попереду всіх".

При цьому Гроссрук пообіцяв, що зробить все від нього залежне, щоб Місія іноземних спостерігачів ОБСЄ в Україні була максимально об'єктивною.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.