На донецькому телебаченні про регіоналів говорять 3,5 години, а про опозицію понад 2 хвилини – медіамоніторинг

30 Сер 2012 / 07:36 | Переглядів: 1340

Донецьк

Найбільше в інормаційному просторі України згадується Партія регіонів. Такі результати медіамоніторингу, проведеного асоціацією "Спільний простір" з 30 липня по 19 серпня 2012 р.

Загалом об'єктами моніторингу в ЗМІ стали шість політичних сил — "Батьківщина", "УДАР", КПУ, Партія регіонів, ВО Свобода, "Україна - Вперед!".

Згідно з результатами цього дослідження, про "Свободу" та КПУ згадують ситуативно, а УДАР та "Україна - вперед!" представлені здебільшого за рахунок "джинси".

До прикладу, на телеканалі "Інтер" про об'єднану опозицію було у 32 рази більше негативної інформації, ніж про Партію Регіонів.

Натомість на Донеччині телебачення розповідало про Партію регіонів сумарно 3,5 години, а про об'єднану опозицію трохи більше 2 хвилин.

З усіх областей України тільки в Івано-Франківській Партія регіонів поступилася обсягом висвітлення "Батьківщині" та "Удару".

У проміжному звіті дослідження зазначено, що висвітлення партій залежить від політичних симпатій ЗМІ, а не від важливості новини. Сильно політизованими виявилися ділові та соціально спрямовані медіа.

"Найвищий рівень якісного інформування, завдяки якому український виборець зможе отримати достатньо інформації для прийняття усвідомленого рішення, демонструють українські інтернет-сайти. Їх рівень аналітизму і подачі інформації поки що якісно відрізняється від традиційних медіа, зокрема ТБ і друкованої преси. Також вони найбільшою мірою збалансовані", — заявив на презентації дослідження голова комітету "Рівні можливості" Олександр Чекмишев.

Джерело: Інститут масової інформації

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.