На Благовіщення Тернопіль відзначатиме «Свято сім’ї в очікуванні дитини»

04 Кві 2013 / 11:06 | Переглядів: 1493

Сергій Надал

У день Благовіщення в Тернополі відбудеться велике сімейне дійство - "Свято сім'ї в очікуванні дитини". Відповідне розпорядження підписав міський голова Тернополя Сергій Надал. Відзначати його стало доброютрадицією для нашого міста - уже третій рік поспіль воно об'єднує тернопільські сім'ї в одну велику родину.

У рамках тижня підготовки до свята планується проведення тематичних теле- та радіопередач, конференцій, інформаційно-просвітницька компанія для населення з питань здоров'я вагітних, материнства, батьківства та запобігання непланової вагітності і проти абортів.

Такі заходи, переконують організатори, сприятимуть шанобливому ставленню до вагітності, народження дітей, зменшать кількість абортів та дітей-сиріт, покращать психологічне здоров'я тернопільського малюка.

Для реалізації задуму на Театральному майдані міста транслюватимуть відповідні ролики, в громадському транспорті розмістять рекламу на тему: "Надай місце вагітній жінці - прояви свою людяність", повчальна інформація міститиметься і на біг-бордах міста.

На честь дітей, народжених за підтримки консультаційного центру "Рух за життя "Колиска життя", у місті висадять алею.

Проблеми акушерства в рамках тижня сім'ї в очікувані дитини науковці з усієї України обговорять 4 квітня в ТДМУ імені І.Горбачевського на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Актуальні питання сучасного акушерства".

У переддень свята - 5 квітня - в жіночій консультації Тернопільської комунальної міської лікарні №2 майбутніх мам вітатиме міський голова

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.