Майже 200 земельних ділянок виділили учасникам АТО

01 Лис 2014 / 06:39 | Переглядів: 2238

Земля для учасників АТО

На черговій сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли рішення про виділення учасникам АТО майже 200 земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків. Коментуючи рішення, міський голова Сергій Надал зауважив: "Зважаючи на те, що учасників АТО є значно більше, розглядаємо можливість виділення додаткових земельних ділянок для бійців на новому масиві, над яким наразі працюємо. Аби отримати земельну ділянку, учасники АТО необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг, що знаходиться на вул. Острозького, 6)".

Також, з метою врегулювання окремих питань щодо надання підтримки учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, з ініціативи секретаря ради Ігоря Турського та члена спеціальної комісії Івана Сороколіта, внесено зміни до рішення міської ради "Про звільнення від сплати комунальних послуг учасників АТО та членів їх сімей", зокрема, збільшено перелік бійців, які мають можливість отримати пільги. Відтак, окрім мобілізованих через військкомат, отримати пільги зможуть і добровольці у батальйонах, що підпорядковані Міністерству оборони України, Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України, Державній прикордонній служби України, Національній гвардії України та Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Окрім цього, з міського бюджету виділено 99 тис. грн. на закупівлю засобів індивідуального захисту та іншого необхідного спорядження.

Соломія ТКАЧУК

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.