Колишнє сховище виставлять на повторний аукціон

02 Лют 2015 / 18:37 | Переглядів: 1384

Аукціон

Колишнє протирадіаційне сховище загальною площею 574,9 кв.м, що перебуває на балансі ТОВ "Галія", можна буде придбати на повторному аукціоні 20 лютого 2015 року об 11.00 у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області.

Приміщення знаходиться у центральній частині Тернополя - у підвалі 4-поверхової будівлі на вул. Опільського, 1. Комунікації наразі від'єднані. Подальше використання об'єкта покупець визначатиме на власний розсуд.

Початкова ціна продажу об'єкта з урахуванням ПДВ - 522 540 грн.

На тому ж аукціоні можна буде придбати невстановлену свого часу, розкомплектовану трансформаторну підстанцію, розташовану на відкритому просторі без тари та упаковки. Частина обладнання не має ідентифікаційних ознак. Подальше її використання покупець визначатиме на власний розсуд. Оглянути об'єкт можна на вул. Микулинецькій, 116 у Тернополі. Початкова ціна продажу з урахуванням ПДВ - 2 148 грн.

Останній день подання заяв - 16 лютого 2015 року. Аукціон відбудеться за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, тел. 25-39-88.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.