Колишні чиновники судяться з Мінрегіоном

24 Лис 2017 / 06:39 | Переглядів: 2048

Суд відмовив міському голові Тернополя у задоволенні позову до місцевої журналістки  Детальніше читайте на УНІАН: https://ternopil.unian.ua/2155259-sud-vidmoviv-miskomu-golovi-ternopolya-u-zadovolenni

У рамках реформи державного управління в Мінрегіоні відбувся перший кадровий конкурс на нові посади, результати якого оприлюднено на офіційному сайті відомства.

Претендентам було запропоновано 70 посад фахівців у п'яти директоратах, сформованих у відповідності до політик, за які відповідає Мінрегіон: регіонального розвитку; з питань розвитку місцевого самоврядування; територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою; енергоефективності; стратегічного планування та європейської інтеграції; фінансових механізмів сталого місцевого та регіонального розвитку.

На 70 посад було подано майже 2,7 тисяч заяв, з яких — 1,8 тисяч відповідали всім вимогам проведення конкурсу. До фінального етапу співбесіди конкурсу на 70 посад дійшло 73 претенденти. Перемогу здобуло 30 конкурсантів, половина з яких - зовнішні експерти та фахівці, інша половина - 16 співробітники міністерства.

Зрозуміло, що умови конкурсу та велика кількість претендентів викликали певне невдоволення з боку конкурсантів, які не змогли набрати необхідну кількість балів. При цьому конкурс не подолали навіть деякі чинні директори департаментів Мінрегіону. Звичний спосіб висловлення невдоволення - подання скарг та позовів до суду, що може призвести до затягування оголошення результатів, або повного анулювання конкурсу. Так, на сьогодні до Національного агентства державної служби офіційно надійшло 7 скарг від учасників конкурсу, а також 6 скарг та біля 20 запитів - до Мінрегіону. Слід зазначити, що найбільша кількість скарг і навіть судовий позов подані саме від не подолавших конкурс чиновників міністерства. В свою чергу, висновки за результатами розгляду скарг Нацдержслужба надасть 29 листопада.

Нагадаємо, для забезпечення максимальної прозорості Мінрегіоном було оголошено конкурс на найбільшу серед інших міністерств кількість вакансій одночасно. Це давало можливість взяти участь у відборі представникам експертного середовища, громадянського суспільства - всіх, хто опікується такими складними реформами як децентралізація та енергоефективність, які впроваджує Мінрегіон.

Джерело -https://glavcom.ua/news/kolishni-chinovniki-sudyatsya-z-minregionom-453453.html

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.