Кайда поскаржився на Хоптяна

01 Кві 2013 / 15:21 | 2 коментарі | Переглядів: 2008

Кайда

1 квітня 2013 року народний депутат України від ВО "Свобода" Олексій Кайда скерував депутатське звернення першому заступнику Глави Адміністрації Президента України Ірині Акімовій з приводу безвідповідальності керівництва Тернопільської обласної державної адміністрації.

"До мене звернулися представники громадської молодіжної організації "Братерство сиріт". У рамках благодійної програми було заплановано провести тренінги з уроків самостійності для дітей-сиріт. Такі навчання сприяють розвитку у вихованців інтернатних закладів здатності самостійно вирішувати життєві проблеми, мати ціль у житті та знати як її досягнути. Проте через безвідповідальність керівництва облдержадміністрації проведення цих заходів було зірвано", - зазначає народний депутат.

Олексій Кайда звернувся до Ірини Акімової з вимогою взяти під особистий контроль вирішення даного питання та вжити заходів щодо дій чиновників ОДА.
"Діти-сироти - це також наші діти. Вони повинні відчувати турботу про себе, в тому числі і державну. Проте, очевидно, що керівництво адміністрації забуло про норми моралі, займаючись пустослів'ям та "покращенням життя" на Тернопільщині", - зазначив свободівець.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.