Кабмін віддав "ремонтні" субвенції Донбасу

12 Лют 2013 / 07:51 | 1 коментар | Переглядів: 1661

прорив

11 лютого Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив Порядок та умови надання у 2013 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на капітальний ремонт систем централізованого водопостачання та водовідведення.

Більшість коштів дісталося Донецькій та Луганській областям, західноукраїнським - жодної копійки, - заявляє прес-служба ВО "Свобода".

Кошти на капітальний ремонт систем водопостачання і водовідведення на суму 440 млн. грн. передбачені у державному бюджеті у рамках заходів Загальнодержавної цільової програми "Питна вода України на 2011-2020 роки".

Народний депутат України від ВО "Свобода", голова комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех вже звертала увагу на непропорційний і непрозорий розподіл коштів на загальнодержавну програму "Питна вода України на 2011-2020 роки". Так, у 2012 році більше половини суми виділених коштів за цією програмою отримала Донецька область.

Цього року ситуація повторилася: з виділених з державного бюджету 440 млн. грн. на капітальний ремонт систем централізованого водопостачання та водовідведення майже половину - 200 тис. грн. отримає Донецька область, 130 млн. грн. - Луганська область, 50 млн. грн. - Запорізька область, 40 млн. грн. - Дніпропетровська області, по 10 млн. грн. - Миколаївська і Херсонська області.

"Складається враження, що Кабінет Міністрів на чолі з Азаровим принципово не хоче помічати проблеми з водопостачанням в жодному регіоні, крім східних, - зазначила народний депутат України Ірина Сех. - Це лише підтверджує думку про те, що кишеньковий уряд призначений вирішувати питання своїх областей та сім'ї Януковича, ігноруючи нагальні проблеми більшості регіонів країни".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.